Doctor...žena? BIG FAT NO!

Takže třináctým Doctorem bude žena...Jodie Whittaker.
Já nechci Doctora jako ženu. A ano, nechci ho tak, protože je to žena. Než začnete s extrémistickýma feministickýma žvástama (don't take me wrong....nejsem proti feminismu, jen jsem proti tomu, v co se v poslední době proměnil), tak neměla jsem problém s Missy jako ženou. Ale Doctor byl po 54 let existence seriálu vždy mužem. Stalo se to stejně symbolické, jako že TARDIS je modrá policejní budka, nebo sonický šroubovák (ty brýle byla prostě absolutní pitomost).
Jsem žena, takže předtím, než by mě někdo osloví sexistickým prasetem, rozmyslete si to dvakrát.
Milovala jsem všech deset sérií (některé míň, některé víc) a právě sleduju klasického Doctora, takže než mi někdo napíše, že nejsem pravý fanoušek, zase si to znovu promyslete.
Být fanouškem znamená něco milovat, ne slepě následovat každé rozhodnutí seriálu, ač s ním podvědomě sebevíc nesouhlasíte. To je blbost.
A upřímně, dám tomu šanci. Ale nejspíš seriál opustím. Možná ne úplně (jakože někdy se na to postupně dodívám s velkou dávkou trpělivosti), ale rozhodně nebudu očekávat nedočkavě každý nový díl. Radši se pěkně vrátím ke starším sériím. Třeba sedmička nebo čtyřka jsou u mě nepřekonatelné.
SBOHEM PŘÁTELÉ MOJI!

0 komentářů:

Okomentovat